Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Hafizi i përgjigjet Halilit: Nëse vazhdon e ke marrë në qafë djalin. Ti je gangrenë, nuk do Tiranën por e kë bërë pronë

Debati në distancë mes Astrit Hafizit dhe Refik Halilit ka vazhudra me etapën e radhës. Ish-trajneri i Tiranës dhe ekipit kombëtar, në studion e “Gol pas Goli”, i është kundërpërgjigur presidenti që e akuzoi se përgojonte djalin e tij. Hafizi kishte deklaruar më pare se problemi që përflitet te Triana është ai i aktivizimit apo jo të Grent Halilit në radhët e skuadrës. Fjalë që dollën reagimin e Halilit, i cili theksoi se kishte njerëz të mirëpaguar për të folur për djalin e tij.

“Mënyra e të folurit të Halilit tregon diferencën. Se kush jam unë për Shkodrën e ai për Tiranën, ka njerëz e histori që e tregojnë një gjë të tillë. Ky diskutim ka kohë që i sillet rrotull klubit e ekipit të Tiranës e askush nuk e thotë realitetin siç duhet. Grenti jo të jëtë djali i tij, e rëndësishme është ta vlerësojnë nga ana sportive. Nëse mendon se është përgojuar familja, ky është ndryshimi se çfarë mentaliteti ka ai si familje.

Nëse do të vazhdosh kështu me duket se e ka marrë në qafë djalin. Ti je prapë gangrene. Se nuk është e thënë që kanë pasion, rëndësi ka ku arirjnë. Këtë nuk e kupton se nuk vjen nga futbolli, unë i kam pasur fëmijët futbollistë e nuk i ushqeja si ti se e di. Kush jam unë e kush je ti e kanë vlerësuar njerëzit. Ky është intelekti, aq ke, nuk vlen më tepër. Prapë ti nuk e do Tiranën, e ke bërë pronën tënde”, ishte replika e ish-trajnerit i cili më pas ftoi publikisht Grent Halilin që të largohej nga bardheblutë e të tregonte vlerat e tij në një skuadër tjetër për të evituar edhe polemikat në të ardhmen. /vipsport.al/