Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Guardiolës i japin buxhet të frikshëm, në fokus Haland ose sulmuesi i Inter

Mançester Siti është gati të hedhë para të mëdha në merkaton e ardhshëm, e këtë nuk është se e ka për herë të parë. Nga Anglia, janë të sigurtë se trajneri Pep Guardiola do të ketë një buxhet prej 225 milionë euro për të përforcuar merkaton, ndërkohë që reparti që do të preket më së shumti do të jetë sulmi.

Serxho Aguero nuk dhuron më garanci dhe dëmtimet e shpeshta bëjnë që sulmuesi të zëvendësohet. Të preferuarit e Guardiolës janë Haland dhe Romelu Lukaku, ndërsa më në hije qëndron edhe lojtari i Benfikës, Darvin Nunez.

Ndërkohë, një tjetër objektiv i qytetarëve në merkato është edhe të lirohet nga disa lojtarë që nuk i shohin më pjesë të planeve të tyre siç janë Fernandinjo, Mendi, Zinçenko dhe Ake. /VipSport.al/