Gjoka këmbëngul për ish-sulmuesin e Teutës, shkodrani një hap larg Shkëndijes

Rubin Hebaj është kthyer në një objektiv të vërtetët për Shkëndijen e Tetotës, kjo për shkak se ish-sulmuesi i Teutës ka pëlqimin e trajnerit Ernest Gjoka. Ndaj, drejtuesit e klubit tetovar po mundohen ta bindin shkodranin edhe për të kënaqur kërkesën e teknikut të tyre, teksa palët janë shumë pranë dhe në vazhdim mund të vijë edhe zyrtarizimi.

Hebaj do të ishte zëvendësuesi ideal për Valon Ahmedin që zgjodhi të largohej këtë merkato drejt Shaktjor Soligorsk.

Nga ana tjetër, Shkëndija ka mbetet e vëmendshme edhe sa i përket një rikthimi të Ferhan Hasanit, teksa “Buba” është duke studiuar ofertat e paraqitura.  /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al