Gatuzo nuk e ka humbur besimin te mbrojtësi, nesër një tjetër shans për Rrahmanin

Amir Rrahman luajti për herë të parë si titullar me fanellën e Napolit në ndeshjen e fundit në kampionat ndaj Udinezes. Mirëpo, ajo sfidë nuk shkoi shumë mirë duke qenë se mbrojtësi ishte fajtor në golin e pësuar nga ekipi i tij.

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës ktheu një top pas te portieri i tij, mirëpo pasimi nuk ishte i saktë dhe nga kjo përfitoi kundërshtari. Gjithsesi, pas ndeshjes, trajneri Xhenaro Gatuzo e mori në mbrojtje Rrahmanin, ndërsa theksoi se ai do të ketë mundësi të tregojë cilësitë e tij.

Dhe, në fakt Gatuzo e ka mbajtur fjalën dhe në ndeshjen e nesërme në Kupën e Italisë ku Napoli është i impenjuar ndaj Empolit, Rrahmani në mungesë të Manolas do ta nisë sërish nga minuta e parë. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al