Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

FOTO/ Festa vazhdon pas fitores së “madhe” në Ballsh, Vllaznia në harmoni të plotë

 Vllaznia pas ndeshjes me Bylisin në “Adush Muça” është mbledhur dhe ka darkuar në një rastorant në kthimin nga Ballshi në Shkodër. Me kuqeblutë, të cilët tashmë janë në vend të parë dhe me 3 pikët e marra në Ballsh kanë nisur që të mendojnë edhe shkëputjen nga rivalët.

Sponsori Alban Xhaaferi, bashkë edhe me stafin e trajnerëve dhe lojtarët janë ndalur dhe siç shihet edhe nga foto, skuadra duket në harmoni të plotë, por edhe të qeshuar e gëzuar, staf dhe lojtarë.

Vllaznia e luan ndeshjen e radhës me skuadrën e Kastriotit, ndërsa në Shkodër tashmë e shohin titullin kampion më pranë se kurrë..! Ja foto nga festa e sotme e ekipit kuqeblu pas ndeshjes me Bylisin…

E.S./Vipsport.al/