Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

FOTO ekskluzive/ Goditja e Bylisit në merkato mbërrin në Ballsh, prezantohet edhe ish-mesfushori i Flamurtarit

Bylisi duket se po e kompelton skuadrën dhe ballshiotët janë duke u shfaqur mjaft aktivë në merkato. Sulmusi Nemanja Kojiç është padyshim një goditje në këtë merkto janari në futbollin shqiptar, pasi ballshiotët kanë bërë një blerje që mund të jetë ndoshta më e shtrenjta.

Ndërkohë që në Ballsh ka pasur edhe prezantime dhe bëhet fjalë për mesfushorin e skuadrës së Flamurtarit në sezonin e shkuar, Kreshnik Nebihu. Ky i fundit është një mesfushor që e njeh Superioren dhe pritet që në Ballsh të bëj akoma më mirë.

Ndërkohë që me skuadrën është bashkuar pasditen e sotme edhe sulmuesi serb, i cili ka pasur edhe një bisedim me trajnerin Dovedan…

E.S./Vipsport.al/