Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

FOTO/ Afrimi i ri i Partizanit ndjek ndeshjen në Durrës para prezantimit

Ferhan Hasani, që është afrimi i radhës i skuadrës së Partizanit dhe me shumë gjasa nesër mund të bëj prezantimin ndodhet në Durrës ku edhe po ndjek ndeshjen e të kuqve me vendasit e Teutës.

“Buba” është një lojtar me shumë eksperiencë dhe që më parë u kërkua edhe nga Kukësi e Tirana, madje këta të fundit ishin shumë afër tij, pasi e kishin arritur akordin.

Tashmë pritet vetëm zyrtarizimi i Ferhan Hasanit si lojtari më i ri i Partizanit në këtë merkato janari, ku të kuqtë kanë qenë ndër skuadrat më aktive, por duke përzgjedhur lojtarë cilësorë.

E.S./Vipsport.al/