Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Forma në rritje, te Junajtid ndryshojnë mendim për Pogba

Dukej me një këmbë jashtë Old Trafford, mirëpo në ndeshjet e fundit është lojtarin që shkëlqen më shumë për Manncester Junajtid. Fjala është për Pol Pogba, për të cilin klubi dukej se mezi po priste fundin e sezonit ne mënyrë që të ndante rrugët.

Por, pasi la pas dëmtimet, francezi po jep spektakël dhe në këtë formë nga Anglia bëjnë të ditur se Djajtë po shpresojnë ta mbajnë në ekip Pogba. Në fakt, kjo do të jetë e vështirë me menaxherin e futbollistit, Raiola i cili ka theksuar se ky është viti i fundit me Junajtid.

Megjithatë, tashmë që drejtuesit kanë dëshirën për rinovim mund të bëjnë një ofertë joshëse për mesfushorin, i cili nga ana tjetër ka gati ofertat nga ana e Juventu dhe Real Madrid që mbeten klubet më të interesuara për futbollistin. /VipSport.al/