Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Flamurtari bind në miqësore me skuadrën e njohur naftëtare, tre lojtarët e merkatos besnikë në Vlorë

Në kuadër të përgatitjeve për startin e pjesës së dytë të sezonit 2020-2021, Flamurtari dhe Albpetroli luajtën një ndeshje miqësore. Vlonjatët sigurisht që e fituan këtë ndeshje duke triumfuar dhe bërë diferencën edhe në saj të kualitetve që kanë në gjirin e vet dhe talenteve të shumtë vlonjatë që janë afruar nga skuadra e moshave kquezi.

Flamurtari e mundi 3-0 Albpetrolin. Golat e Diamantit, Ribajt dhe brazilianit Paulo i dhanë fitoren skuadrës së Dritan Resulit. Nga ana tjetër Albpetroli pati raste me Muhametajn e Ferkon apo Idërshajn, por pa rezultat.

Shpëtim Moçka e nisi titullar, duke shtuar garancinë në portë. Ndërkohë që në sulm Ribaj e braziliani Paulo Rikardo nëse federohet janë “OK” për trajnerin e kuqezinjve Dritan Resuli. Por, në Vlorë janë edhe Alvi Ahmetaj dhe Stiven Puci, që nëse federohen, sigurisht që janë siguri në mesfushë dhe skuadra është më e plotë në pjesën e dytë të garës e sigurisht që edhe pritshmëritë në rezultate do të jenë për më shumë…

E.S./Vipsport.al/

windows 7 ultimate lizenz kaufen