Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

“Fito derbin, ke gati kontratën e re!”, propozim interesant për Inzagin

Derbi i kryeqytetit në Itali mes Romës dhe Lacios, mund t’i vërë vulën çështjes së rinovimit të Simone Inzagit te lacialët. Klubi i ka bërë një propozim mjaft interesant për të mbyllur të gjithë këtë diskutim që zgjat prej muajsh e është kthyer në një telenovelë te bardhekaltrit.

Sipas “Il Messaggero”, Klaudio Lotito i ka dhënë fjalën trajnerit se do të rinovojë me kushtet që ka kërkuar. Inzagi do të zgjaste marrëveshjen me një pagesë prej 2,5 milionë eurosh në vit, si dhe një bonus prej 500 mijë eurosh në rast arritjesh të objektivave të paracaktuar.

Sipas të njëjtit burim, nëse sot Lacio fiton derbin me Romën, presidenti është gati që të përshpejtojë firmën në kontratën e re për t’i dhënë qetësinë trajnerit që të mendojë për të ardhmen dhe të fokusohet vetëm te ndeshjet me skuadrën e tij. Ka shumë klube që kanë filluar të interesohen për Inzagin, ndaj Lotito kërkon të mbyllë çdo gjë sa më parë. /vipsport.al/