Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Fatkeqësi për trajnerin e Lushnjes, Gjyla humbet bashkëshorten

Një lajm i rëndë në ditën e sotme për trajnerin e Lushnjes, Ilir Gjyla. Ky i fundit ka humbur bashkëshorten, e cila fatkeqësisht është ndarë para kohe nga jeta.

Momente të vështira këto për teknikun, ndërsa ngushëllimet i kanë ardhur edhe nga klubi i Lushjes që ka reaguar nëpërmjet faqes së saj zyrtare në rrjetet sociale.

“K.S Lushnja i shpreh ngushëllimet më të sinqerta trajnerit tonë Ilir Gjyla dhe familjes së tij, për ndarjen e parakohshme nga jeta të bashkëshortes së tij! Zoti qoftë me ju në këto momente të vështira për t’iu lehtësuar sadopak dhimbjen!”, shkruhej në reagimin e lagunarëve. /VipSport.al/