Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

“Emri i Kukësit shton klikimet dhe rrit shitjen e gazetave”, verilindorët sqarojnë situatën e trajnerit

Klubi i Kukësit po kalon momente të vështira nga ana sportive duke qenë se ka marrë katër humbje radhazi në katër sfidat e fundit.

Siç ndodh zakonisht ka pasur dyshime se posti i trajnerit Rrahman Hallaçi ishte “lëkundur”, megjithatë klubi nëpërmjet faqes zyrtare në rrjetet sociale sqaron se Hallaçi do të vazhdojë të jetë trajneri i skuadrës, ndërsa “sulmon” edhe median duke pretenduar se lajmet për Kukësin vijnë pasi emri i tyre shton klikimet apo rrit shitjen e gazetave.

Reagimi i Kukësit:

 

windows 10 education lizenz kaufen