Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Elbasani për rekord, asnjë pikë, drejtuesit kërkojnë lojtarë borxh në ekipe të Superiores

Elbasanasit e mbyllën fazën e parë në kuotën e zero pikëve pas shtatë javëve kampionat, duke mos iu larguar për asnjë moment vendit të fundit. Skuadra më e afërt në renditje është Flamurtari, i cili ka grumbulluar deri më tani shtatë pikë.

Gjithsesi, në Elbasan janë mësuar me një situatë të tillë, ndaj besojnë se edhe këtë sezon skuadra do t’ia dalë të mbijetojë. Drejtuesit krahas lojtarëve brazilianë që janë afruar deri më tani, kanë hyrë ne negociata me homologë të tyre në Superiores dhe po kërkojnë edhe 3-4 lojtarë në formë huazimi.

Pjesa e dytë e garës duket edhe më e vështirë, e megjithatë, në Elbasan janë optimist dhe kanë besim se do t’ia dalin edhe në këtë kampionat që ka nisur në mënyrën më të keq për ta!

/Vipsport.al/

autocad lt lizenz kaufen