Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Ekskluzive/ Titullar te Apolonia, kërkon letrat në klub me destinacion Kosovën

 Apolonia po bën afrime dhe duket se në Fier gjëtat nuk po shkojnw edhe aq vaj sa duken, pasi ka edhe lojtarë të cilët duan që të largohen. Një ndër ta është një titullar në radhët e skuadrës së Apolonisë prej vitesh, madje duke dhënë një kontribut të ccmuar në ngjitjen e skuadrës në elitë.

Ksement Mehmeti duket se ka këkruar letrën dhe nga sa bëhet e ditur ka pasur një takim edhe me presidentin e nderit, Kocco Kokëdhima, pasi duket se ka oferta edhe nga Kosova për të vinuar karrierën.

Mehmeti në javët e fundit nuk ka qenë në planet e klubit, ndaj edhe kjo duket se ka sjellë që ai të kërkojë largimin nga Fieri…

/Vipsport.al/