Ekskluzive / Pas Muratajt, mesfushori tjetër i Bylisit transferohet te Partizani

Pak ditë më parë në një takim mes presidentëve të të dy klubeve, Gazmend Demi i Partizanit dhe Besnik Kapllanaj i Bylisit është arritur me marrëveshje shitja e kapitenit të Bylisit, Valentino Murataj te Partizani.

Por duket se miqësia mes dy presidentëve dhe dëshira e Partizanit për një merkato cilësore dhe të zgjedhur ka bërë që sot në mbrëmje të marri rrugë një tjetër tratativë, shitja e Donald Mëllugjës te Partizani.

Dy lojtarë të spikatur te Bylisi por edhe në Superiore sezonin e shkuar që duket se do t’i bëjnë shumë punë Partizanit dhe trajnerit Ilir Daja me dy lojtarë që janë në kulmin e moshës dhe që organikës së kuqe do t’i bëjnë mjaft punë. Me shumë gjasa nesër do të ketë konkretizim të bisedimeve por duket se Kapllanaj i ka dhënë “OK” Demit për kalimin e Mëllugjës te Partizani. /vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al