Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

E kërkonte presidenti amerikan, Tare thumbon Romën: Jam te klubi i parë i kyeqytetit

Kur Dan Friedkin mori drejtimin e Romës, një nga gjërat e parë që kërkoi të zgjidhte ishte çështja e drejtorit të përgjithshëm që të menaxhonte ekipin në mungesën e tij. Presidenti amerikan si përfundim i besoi Tiago Pintos, por sipas mediave italiane, në majën e listës së Fridkin ishte piëkrisht emri i Igli Tares, që mbulon rolin e drejtorit sportiv te rivalët e Lacios.

Padyshim një vlerësim i madh, por për Taren, më shumë rëndësi ka Lacio. Ndaj  ai ka shfrytëzuar këtë lajm për të thumbuar sadopak rivalët e përjetshëm të skuadrës së tij.

“Po ma thoni ju, por unë jam në klubin e parë të kryeqytetit. Jam shumë i lumtur dhe i kënaqur që jam pjesë e Lacios”, deklaroi Tare, i ngacmuar nga Sky Sport për dëshirën e Fridkin. /vipsport.al/