E kërkonte edhe Tirana, Shkupi fiton garën me Shkëndijen për sulmuesin 23-vjeçar

Matej Cventanovski do të jetë futbollist i Shkupit, teksa këta të fundit kanë fituar duelin me Shkëndijen e Tetovës.

Sulmuesi që aktivizohej në radhët e Vardarit është mjaft i spikatur në Maqedoninë e Veriut, ndaj për të më herët ka pasur interesim edhe nga ana e Tiranës, megjithatë tashmë sipas asaj që raporton sportmedia.mk, 23-vjeçari do të jetë i Shkupit dhe do të kontribuojë për pjesën e mbetur të sezonit.

Një përforcim shumë i rëndësishëm për ekipin shqiptar në ligën maqedonase teksa këtë sezon Shkupi pretendon titullin kampion dhe garën më të fortë e ka me Shkëndijen e Tetovës. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al