Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Dy prezantime, Kastrioti shton radhët me lojtarë nga Superiorja

 Kastrioti ka zyrtarizuar dy lojtarët që kanë qenë nën urdhrat e trajnerit Ramazan Ndreu këto ditë. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, klubi krutan ka konfirmuar afrimin e 2 futbollistëve, të cilët janë vënë në dispozicion të trajnerit Ndreu.

Arlis Shala në të kaluarën ka qenë pjesë e Teutës dhe Luftëtarit, teksa sezonin e fundit ishte pjesë e Llapit në Kosovë. Ndërkohë që Joan Çela vjen nga ekipi i Skënderbeut, ndërsa më parë ka luajtur edhe me Luftëtarin dhe Partizanin.

Krutanët pritet që të bëjnë afrime të tjera dhe brenda javës që vjen pritet që të afrojë edhe të tjerë lojtarë cilësorë.

Ja psotimi që kanë bërë pak minuta më parë në faqen zyrtare krutanët, duke zyrtarizuar dy frimet e fundit, Shala dhe Çela…

 

E.S./Vipsport.al/