Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Dy pretendentët ndeshen në miqësore, triumfon Besa ndaj Egnatia

Kanë luajtur dje në kuadër të përgatitjeve për pjesën e dytë të sezonit Besa e Kavajës dhe Egnatia e Rrogozhinës një ndeshje miqësore. Një takim që është zhvilluar në kompleksin “Tropikal” në qytetin e Durrës, aty ku takimi ka përfunduar 2-1 për kavajasit.

Në fakt, ka qenë një ndeshje e bukur, ku ka shënuar braziliani Kaina për skuadrën e trajneri Artan Mërgjyshi një dopietë, ndërsa një prej golave e ka realizuar me penallti. Ndërsa Shtupina ka realizuar për ekipin e Egnatias.

Egnatia është në merkato dhe në Rrogozhinë presin 2 afrime mjaft cilësore, ndërsa edhe skuadra kavajase e Artan Mërgjyshit synon që të bëj të paktën edhe 1-2 afrime cilësore…

E.S./Vipsport.al/