Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Durrsakët rikthehen te fitorja dhe ndjekin Vllazninë, Bylisi pa sulm!

Teuta-Bylis 2-0

Gol: L.Vila 28′, Gruda 66′

Një ndeshje e bukur në Durrës, me Teutën që fiton dhe tashmë është në vend të dytë duke ndjekur Vllazninë “këmba këmbës”, ndërsa Bylisi kishte tri mundësi shumë të mira që të shënonte, por nuk ja doli në Durrës.

Goli i Lorencio Vilës, e më pas ai i Grudës, që kanë qenë faj i mbrojtjes së ekipit nga Ballshi dhe i kushtuan disfatën në “Niko Dovana” skuadrës së Dovedan që rrezikon shumë.

Ndërsa Teuta duket në rrugë të mbarë dhe bën kthesnë pas disfatës në Shkodër….

Formacioni i Teutës: Frashëri, Arapi, Hoxha, Kuro, Todorovski, Avdyli (Daja 70′), Aleksi (L.Beqja 87′), Vila, Bregu(Gruda 61′) , Krasniqi (Kapllani 70′), Lor,Vila (Zogaj 83′). Trajner: Edi Martini

Formacioni i Bylisit: Qirko, Ymeralilaj (Antoni 46′), Ntepe, Janku, Stojanoviç (Preka 71′), Lorran, Ujka, Garcia (Trumci 67′), Mehmetllari (Qardaku 46′), Spahiu (Carkanji  58′), Hadroji. Trajner: V.Dovedan.

Gjyqtarë: E. Bastari (Tiranë)

K.v.:/Garcia 65′, Ntepe 70′, Janku 90′

 

66′ Goooooooooool Teuta zbret te zona mike, Gruda driblon DStojanovic, gjuan dhe nuk fal, 2-0

64’Qardaku tenton, por pret portieri durrsak.

46′ Bylisi e nis me dy freskime, Dovedan hedh Antonin e Qardakun

41′ Ntepe pason te Ymeralilaj, humbet rast goli Bylisi, pasi Frasheri e ndal golin!

28’ Gooooooooooooool, Teuta kalon në avantazh me Lorencio Vilën, 1-0!

27’ Bylisi humb rast flagrant goli…Stojanovic fal vendasit!

1’Nis ndeshja në Durrës, Teuta-Bylis 0-0

E.S./Vipsport.al/