Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Duro: Mazrekaj lojtari më i rëndësishëm i skuadrës, Vllaznia 99% kampione

Laçi ia doli të mposhtte Tiranën dhe të rikthehet te rezultatet pozitive. Pas ndeshjes, për Supersport trajneri Shpëtim Duro ka theksuar se Mazrekaj, autori i golit të sotëm është lojtari më i rëndësishëm i smuadrës. Ndërkohë, shtoi se ai personalisht e sheh Vllazninë 99% kampione.

“Me të gjitha skuadrat që kam drejtuar, me Tiranën bilanci ka qenë pozitiv.
Mazrekaj jo vetëm se shënoi por e kam thënë se është më mirë fizikisht se kur drejtoja Partizanin. E keni parë që në çdo ndeshje , nuk ka diskutim që kur ka topin, ekipi lirohet totalisht, është aktualisht lojtari më i rëndishëm i skuadërs tonë, sa i përket Nuabueze, është sot ndeshja e dytë me mua. Nuk është e lehtë të mungojë sulmuesi kryesor. Ishte ën dyshim prezenca e tij, por me atë terren shumë të vështirë, jam shumë , shumë i kënaqur me Nuabuezen.

Nuk jam shumë i kënaqur se mëria ime vazhdon pas pikëve të lëna me Apoloninë dhe Skënderbeun, nuk rikuperohet plotëisht, por ishte reagim ndaj një skuadre si Tirana. Nuk e kam diskutuar, por me Apoloninë ishte vendimta arbitri. Me Skënderbeun jemi goditur në një momemnt të vetëm edhe pse luajtëm mirë. E rëndëishsme është që skuadra reagoi, më kënaq loja. Nuk pësuam gol, arritëm të shënojmë, por është e vëertetë që nuk arritëm të mbyllim lojën. Në çdo aksion kemi pasur shumë raste. Në pushim skuadra ishte e bindur që do të shënojë, ashtu ndodhi në pjesën e dytë, përtej aftësive individuale të Mentorit, kemi patur jashtëzakonisht shumë situata para portës së kundërshtarit.

Ato piëk të humbura nuk rikperohen; Edhe pse jam i lumtur për fitoren ndaj Tiranës ato pikë nuk janë të rikupereushme. Unë e kam marrë skuadrën pranë fundit, patëm situatë pozitive dhe ishim në vend të dytë, por nuk duhej të gabonim. Do të luftojmë deri në fund, them se Vllaznia është e vështirë për t’u rikuperuar. Jo vetëm nga Laçi, as nga partizani, as nga Teuta, se skuadrat nuk kanë stofin të arrijnë. Ndaj unë e shoh Vllazninë 99% kampione.Ky është mendimi im, pyeteni presidentin vetë”, u shpreh Duro. /VipSport.al/