Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Dueli i skuadrave shqiptare, Gjilani barazon me Strugën

Në kuadër të përgatitjeve që janë duke zhvilluar për fazën përgatitore dhe pjesën e dytë të sezonit, sot dy skuadrat shqiptare, Gjilani i Kosovës dhe Struga e Maqedonisë së Veriut kanë luajtur një ndeshje miqësore.

Duhet thënë se ka qenë një sfidë mjaft e bukur, ndërsa e veçanta është se në radhët e të dyja skuadrave ka shumë futbollistë që kanë qenë edhe titullarë dhe kanë spikatur në Superioren tonë.

Takimi miqësosr ka përfunduar me rezultatin 3-3, ndërsa ajo që vihet re është se katër gola të kësaj sfide janë shënuar nga ish-ë lojtarë të Superiores. Tomislav Bushiç ka shënuar për skuadrën e Gjilanit si dhe dopietë Gerhard Progni.

Ndërkohë që Flamur Tairi, ish-mesfushori i Teutës dhe Bylisit ka hapur serinë e golave të skuadra strugane, ndërsa më pas kanë shënuar Cvetanovski si dhe Skënderi.

E.S./Vipsport.al/