Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Dovedan: Nuk ishim të aftë të finalizonim, Teuta fitoi kot!

Trajneri i Bylisit, Veljko Dovedan duket i mërzitur për mënyrën se si humbi skudra e tij në Durrës. Ballshiotët bën lojën, e madje patën edhe tri raste të volitshme shënimi, por Dovedan në “Gol pas goli”, në Supersport”, thekson se golat skuadra e tij i pësoi vetë…. “Golat i kemi shënuar ne vetë, nuk na ka shënuar gol Teuta. Në këtë moment Teuta është një skuadër më e mirë nga ne. Nuk mundëm të shënonim e pësuam dy, kemi humbur kot dhe Teuta ka fituar kot”.

“Nuk kemi marrë asnjë gjë në merkato, çfarë kemi marrë, nuk kemi marrë asgjë! Kanë ikur? Ky është problemi.”

“Me këtë skuadër që kemi është shumë e vështirë për të fituar. Skuadra do të paktën 3-4 futbollistë të mirë dhe besoj se do t’i marim”, – tha Dovedan pas ndeshjes në Durrës.

/Vipsport.al/