Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Dovedan kërkoi sulmues, Bylisi i sjell një futbollist serb

Bylisi vazhdon merkaton dhe trajneri Dovedan ka këmbëngulur për një sulmues me “peshë” që të bëjë diferencën. Në Ballsh është afruar në ofensivë vetëm Renato Spahiu, ndërsa bëhët e ditur se Nemanja Kojiç ka gjetur akordin dhe nesër pritet që të dalë në stërvitje me skuadrën e trajnerit Dovedan.

Karriera e tij është e pasur pasi ka luajtur në Serbi edhe me Partizanin e Beogradit por edhe me Ordabasin në Kazakistan, në Turqi e kampionate të tjera. Me këtë lojtar ofensiva ballshiote plotësohet dhe në synim do të jetë një mbrojtës qendre me eksperiencë.

Gjithsesi në Ballsh shpresojnë që me ardhjen e sulmuesit Kojiç të zgjidhin problemet me golin, teksa mendojnë se kanë bërë të vetin një sulmues me eksperiencë. /vipsport.al/