Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Dovedan i sigurt: Vllaznia shënoi me faull. Skuadra do ngrihet, por më duhen 15 ditë kohë

Bylisi i këtij sezoni nuk është aspak ajo skuadër e cila një vit më parë u shfaq në Superirore si një ekip që nuk do e diskutonte mbijetesën me lojën e vet. Ballshiotët lëngojnë në fundin e tabelës, por trajneri Dovedan është i bidnur se ekipi do të ketë ngritjhe, edhe pse nuk është paraqitur ashtu siç shrpesohej. Sot, ekipi nuk arriti të mbronte të paktën një barazim ndaj Vllaznisë që i shënoi në shtesë, një gol për të cilin tekniku protestoi ashpër.

“Goli ka filluar me fuall. E ka mbajtur lojtari sulmues me dorën e majtë, rrezohet dhe ka dhënë pasimin që bëri gol sulmuesi tjetër

Ne kemi marrë dy futbollistë të mire, por problemi është që kanë një muaj pa luajtur. Ne do të mundohemi që t’i ngrejmë sa më shpejt që të na ndihmojnë.

Skuadar do ta gjejë mënyrën për t’u ngjitur pak më lart, por duam edhe 15 ditë të tjera kohë të paktën”, tha Dovedan. /vipsport.al/