Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Dopietë e ish-sulmuesit brazilian të Vllaznisë, Telushi e nis titullar dhe fiton miqësore

U luajt sot një ndeshje miqësore mes dy skuadrave të njohura azerbajxhanase, Neftçi Baku si dhe Keshla, një takim që u mbyll me rezultatin 4-3 për skuadrën e Bakusë. Në radhët e të dyja ekipeve luajnë edhe dy titullarë të spikatur në Superiore, në sezonin e shkuar dhe jo vetëm.

Telushi si titullarë në radhët e Neftçi Bakusë, kurse Zhunior e nisi nga stoli, por arriti që të realizojë dy gola për skuadrën e Keshlash, pjesë e së cilës u bë në verën e shkuar, me brazilianin që ashtu si në sezonin e shkuar me kuqeblutë vijon që të jetë në një formë mjaft të mirë edhe në këtë eksperiencë në Azerbajxhan.

Në Azerbajxhan këtë verë është bërë pjesë e skuadrës së Gabalasë edhe Jurgen Goxha, mbrojtësi nga Durrësi që vjet spikati me Bylisin në Suipeuore, madje edhe si një nga shënuesit më të mirë të elitës së futbollit tonë, apo dhe Xhejms Adeniji, ish-sulmuesi i Tomorit, Bylisit, Laçit dhe Skënderbeut.

E.S./Vipsport.al/