Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

“Do zhvishem po fituam derbin”, aktorja italiane mban premtimin pas suksesit të Lacios

Ana Falki ka mbajtur premtimin që u kishte bërë tifozëve të Lacios, skuadër me të cilën ajo është vetë një tifoze e zjarrtë. Aktorja italiane, u kishte premtuar spektakël pas drebit në rast fitoreje dhe ashtu ka qenë.

“Nëse fitojmë derbin do të zhvishem”; ishin fjalët e Falkit pak ditë më parë, një premtim të cilin ajo e ka përmbushur në mënyrën e saj menjëherë pas ndeshjes me një postim në rrjetet sociale.

Aty shfaqej e zhveshur, duke mbajtur vetëm një maskë, sigurisht me ngjyrat e Lacios. Një postim provokues për tifozët, por edhe për Romën. “Rezultati 3 me heshtje”, shkruante ndër të tejra Falki në postimin e saj. /vipsport.al/