Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Ditë e rëndësishme për Partizanin, prezantohen Murataj e Xhunior, Daja në konferencë

Nesër do të jetë një ditë e rëndësishme për klubin e kuq, pasi do të prezantohen më në fund edhe dy lojtarët e afruar me bujë në këtë merkato. Bëhet fjalë për Valentino Muratajn, kapitenin e skuadrës së Bylisit, por edhe sulmuesit brazilian Stenio Xhunior, një nga lojtarët që ka një karrierë të spikatur, e madje duke qenë golashënues edhe në radhët e Shkëndisë së Tetovës.

Vetë klubi i kuq e ka lajmëruar një gjë të tillë, ndërkohë që para ndeshjes me Skënderbeun në transfertë do të luajnë në Korçë me skuadrën e Skënderbeut.

“Përshëndetje! Nesër ora 09:45 në ambientet e klubit do të zhvillohet konferenca për shtyp e trainerit Ilir Daja prag Skënderbeu dhe prezantimi i lojtarëve Stenio Junior dhe Valentino Murataj.  Faleminderit!”, është ky lajmërimi për mediat i klubit të kuq.

Nga sa bëhët e ditur, merkato vazhdon, madje tek të kuqtë do të ketë edhe 2-3 afrime të tjera deri në fundin e merkatos…

E.S./Vipsport.al/