Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Dha 3 minuta shtesë mbi shtesë, por e mbylli ndeshjen sa shënoi Vllaznia, Bylisi akuzon me pamje filmike: Një nga 15 padrejtësitë!

 Ndeshja e zhvilluar në Ballsh mes Bylisit dhe Vllaznisë, që përfundoi 0-1 në favorin e skuadrës shkodrane, sigurisht që prodhoi polemika, me Ujkën e Bylisit që mori dy të verdha, por që sipas ballshiotëve e verdha e parë është dhënë kot ndaj mesfushorit të tyre, pasi nuk ka qenë as faull…!

Klubi i Bylisit nëpërmjet një video postimi në profilin zyrtar akuzon për gjykimin, ku pas golit të shënuar me faull nga Vllaznia, duket se ndalet edhe tek skandali i gjyqtarit Roxhers Muska.

Madje kur ndeshja është 0-0 dhe është minuta e tretë shtesë, nga katër të akorduara, gjyqtari Muska duke qenë se doli Ujka me të kuqe, akordoi edhe tri minuta shtesë mbi shtesë (madje bën edhe me shenjë te gjyqtari i katërt).

Por pak sekonda më pas është shënuar goli i Vllaznisë, ku ka pasur protesta të shumta nga vendasit për shkak se është shkaktuar faull nga Adili ndaj Kojiç dhe Muska menjëherë e ka mbyllur ndeshjen…!

Ballshiotët e qujanë një nga 15 padrejtësitë e 15 javëve kampionat, ku sipas tyre klubit i janë bërë shumë padrejtësi, me 12 penallti të mohuara, por edhe me 2-3 penallti të dhëna kundra të paqena.

Ja postimi i klubit ballshit në faqen zyrtare…

E.S./Vipsport.al/