Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Daja: Dominuam edhe me 10 vetë, Hasani vlerë e shtuar për Partizanin

Ilir Daja, trajneri i Partizanit flet pas ndeshjes em Teutën në Durrës. Sipas tij, skuadra e kishte vlerësuar këtë takim, madje edhe kur mbetir me dhjetë lojtari kishte raste ideale shënimi. Pas ndeshjes në “gol pas goli” në “Supersport”, ka pohuar: “Kemi bërë një ndeshje goxha të mirë në start, ku kaluam në avantazh, dhe në ato minuta kur mbetëm me 10, kishim rast për të marrë tri pikët, jemi të kënaqur me pjesën e mentalitetit që kanë futbollistët, nuk u dorëzuan edhe kur ishim mangët, tentuan të bënin atë që duhej të bënim kur ishim me 11, u munduam të qarkullonin topin e dilnin me pasime, siç ua kishim kërkuar”.

“Bardhi që nuk ishte, punon fort në goditje standarte. Pikërisht zona ku rri ky lojtarë në goditjet standarte, pësuam golin e shënuar nga Krasniqi”, – tha Daja mes të tjerave.

“Nuk do të thoja që kemi mungesë cilësie, se e kemi vërtetuar se jemi sulmi i dytë më i mirë i kampionatit, pas Vllaznisë jemi ne që kemi shënuar më shumë gola. Ka edhe pse një pjesë e mirë në goditje standarte, nëse nuk funsksionon suslmi, nuk do të ishsin as këto raste. Tani është shtuar edhe Çinari që do ta cilësoja si blerje të re”.

“Dihen vlerat e Hasnait, po natyshëm që do t’i duhet pak kohë që të rikuperojë pak kohë për atë mungesë që ka pasur dhe do të duhet kohë që ato vlera t’i shprehë në funksion të ekipit”.

“Josa te Kukësi? E para që nuk më vjen mirë që bëhen spostime të trajnerëve, nesër është x, pasnesër nëj tjetër, natyrshëm që Josa është një trajner që dihen vlerat që ka, por ne fokusohemi te Partizani dhe nuk kemi kohë të humbim që të shpërndahemi se edhe pak ditrë kanë mbetur nga mbyllja e merkatos”, – tha Ilir Daja pas ndeshjes në Durrës.

/Vipsport.al/