Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Daja: Asgjë nuk ka përfunduar, ky Partizan është për titulli

\Ilir Daja edhe pse fitoi derbin është me “këmbë në tokë”, ndërsa trajneri i të kuqve në “gol pas goli” në “Supersport” thotë se: “Është e vërtëtë që ishte ndeshje e radhës dhe na kënaqin 3 pikët, se derbi ka bonus psiskologjik. Duke pasur këtë vakum në ndeshjet zyrtare, mund të ishte një rrisk nëse do të hidhnim në fushë të dy menjëherë”

“Unë thashë që Çinari nuk do ta fillonte nga fillimi se ishim përgatitur gjithë javës pa Çinarin, njoftimi erdhi një ditë para debrit, në seancën e fundit ishte pjesë e jona dhe nuk mund të ndryshonim atë që kishim punuar gjatë javës, por e dinim që Çinari do të ishte një forcë e duhur”.

“I kuqi? Unë po merem vetmë me lojarin tim, se nuk do të merem me kundërshtarin tani që e pashë, portieri ka dal para, Bardhi nuk e ka penguar portierin, ka qenë duke vrapuar dhe është vepruar në momentin e fundit. Kjo mund të ishte kaluar si karton i verdhë. Por nuk po merrem me arbitrat se nuk jam marrë as kur kemi humbur”

“Nuk e kishim përgatitur vetëm me Brojën e Muratajn para mbrojtjes, por me manovër fleksibël. Ndoshta do të na duhet tëa përdorim edhe në ndeshje të tjera, ndoshta edhe në derbin tjetër edhe pse është shumë larg”.

“Biseda me Asanin? Me të ka dy moment, e sigurisht një lojtar me mentalitet fituesi si Jasiri është e vështirë që të pranoj ndërrimet, sidomos në derbi, ai po bënte jashtëzakonisht mirë, por punonte në të dy fazat, në momentin kur u ndërrua, i thashë që do të bëjmë gjëra edhe në vazhdimësi dhe e pranoi. I thashë edhe një tjetër batutë, sa i përket mbrojtjes, Mala u rraskapit, ka mbajtur Idrizajn. Ai është i shkëlqyer dhe po merrja edhe mendimin e tij brenda formacionit. Donim të kalonim Brojën në mes të mbrojtjes meqë kundërshtari rriti shtatlartësinë në sulm. Ndaj doja të kaloja Malën në mes të fushës, por meqë nuk po rrezikonim, menduam të mos bënim ndërrim në shtesë”.

“Unë e thashë edhe para ndeshjes, kampionati ka edhe shumë ndeshje për të luajtur, nuk është kjo që e vendos gjtihçka, kemi bërë hap me një nga ekipet më cilësore, kampionë në fuqi, i jemi kthyer fitoreve në derbi; mendoj që po vazhdojmë të bëjmë mirë, sigurisht që ka shumë pikë në lojë, për Tiranën mendon stafi i saj, dhe nuk ka pse të them çfarë të bëjë e jo, apo të vazhdojë të jetë pjesë e konkurrencës. Ne na duhet të festojmë sonte, e nesër në mëngjes të kthehemi me “këmbë në tokë” se na pret të hënën një ndeshje e vështirë me Teutën”.

“Ekziston një kohezion i mirë, pasi janë një pjesë e lojtarëve që kanë nxjerrë ekipin kampion. Fryma e grupit është prezente, por gjithmonë ka vend për përmirësim”,-tha Daja, trajneri i Partizanit pas ndeshjes së fituar me Tiranën.

/Vipsport.al/