Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Çështja Çinari, Partizani del me komunikatë zyrtare

Pasdreken e sotme qarkulloi lajmi se Partizani që nga derbi me Tiranën do të kishte në dispozicion edhe Erald Çinarin, sulmuesin e kuq, që u pezullua. Mirëpo, pas fitimit të gjyqit dhe zhbllokimit të merkatos, duket se të kuqtë kanë edhe një “armë” më shumë tashmë që sezoni ka hyrë në faza kulminante.

Vetë klubi i kuq ka dal në një komunikatë zyrtare, ku konfirmon “rikthimin” në ndeshsjet zyrtare të lojtarit të tyre Erald Çinari, i cili ishte një nga lojtarët më në formë para se të merrej vendimi i pezullimit.

Ja postimi në faqen zyrtare të klubit të kuq pak orë më parë…