Çelsi bën gati listën e largimeve, i pari është portieri më i shtrenjtë në botë

Klubi i Çelsit është vënë në lëvizje për të përforcuar radhët e tij. Por më parë duhet të heqë disa lojtarë që nuk bëjnë pjesë në planet e klubit dhe Frenk Lampard ka bërë gati një listë me 5 emra të cilët sipas tij nuk kanë më vend në radhët e bluve.

Emri i pare është edhe ai që bëri më shumë bujë në vitet e fundit te ky klub, pasi bëhet fjalë për portierin më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Çelsi bleu Kepa Arrizabalaga disa vite më pare për 80 milionë euro, duke e bërë portierin më të shtrenjtë, por duket se është penduar shpejt për zgjedhjen që ka bërë pasi ai nuk i është afruar asnjëherë pritshmërisë që kishte ndaj tij. Kepa është nxjerrë në shitje dhe në mediat angleze theksojnë se në klub shprseojnë të marrin të paktën gjysmën e asaj që kanë shpenzuar për të.

Emrat e tjerë janë Markos Alonso, dështimi Deni Drinkuotër i cili kaloi nga titullar i Anglisë në lojtar që nuk preferohet as në kategoritë e ulëta, Emerson Palmieri dhe Fikajo Tomori. Të gjithë duhet të gjejnë një sistemim të ri në janar, në mënyrë që t’u hapin rrugë afrimeve të tjera në radhët e londinezëve. /vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al