Çekiçi: I lumtur për golin, edhe Doka në Turqi

Endri Çekiçi pranoi se e kishte pritur gjatë golin e parë në superligën turke me fanellën e Ankaraguçu.

Në një lidhje me skype për emisionin “Sport Magazine”, në “Ora Neës”, Çekiçi flet edhe për formën e tij dhe golin, por edhe zbulon të ardhmen e Albi Dokës, që duket se nuk do të jetë në Kroaci…

“Tani ndjehem më mirë, jam ambjentuar me ligën, me qytetin, me klubin, shpresoj që në vazhdim të bëj akoma më mirë. Goditjet e dënimit janë të preferuarat e mia. Shpresoj që ky të jetë vetëm fillimi dhe ta kem nisur mirë. Pas çdo stërvitje qëndroj 20-30 minuta për t’u stërvitur vetëm për goditjet e dënimit.”

Gjithashtu Çekiçi zbuloi se mbrojtësi i djathtë Albi Doka, i cili luan në Kroaci tek Gorica, do të transferohet në Superligën turke… “Jam shumë i afërt me menaxherin e tij Mentor Stafa dhe me sa di Albi ka disa oferta nga Turqia.”

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al