Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Bregu: Me barazimin e Vllaznisë në Ballsh, kampionati bëhej më i bukur, mos më flisni më për ofertat se mbeta këtu!

Dejvi Bregu nga lojtarët e dalluar te Teuta në ndeshjen e sotme ka qenë edhe protagonist në transfertën krutane. Pas ndeshjes, në “gol pas goli” në “Supersport”, Dejvi Bregu ka pohuar: “Në fillim të sezonit e kam pasur të vështirë, ka ndikuar edhe ambientimi, por dua t’i falënderoj të gjithë pë rmbështetjen dhe nga ndeshja në ndeshje po rritemi”.

“Me një barazim të Vllaznisë, sot gara do të bëhej më e bukur se po ecën me një seri fitoresh të vështirë që të ndalet, ne po vazhdojmë serinë pozitive, në fund të fundit të shohim ndeshjet tona dhe të shohim përpara”.

“Te them të drejtën objektivi primar i çdokujt këtu është titulli, për anën personale nuk kam çfarë të flaës, sepse, sa herë kam thënë do të ikë, kam mbetur këtu, fillimisht do të mbështesë skuadrën në synimet që ajo ka dhe pastaj të shohim”, – tha Dejvi Bregu pas ndeshjes me Kastriotin.

/Vipsport.al/