Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Brdariç sjell edhe djalin te Vllaznia, ka luajtur në Gjermani e Amerikë

 

Tomas Brdariç duket se do të qëndrojë gjatë në Shkodër dhe ka sjellë edhe djalin e tij Tim Brdariç që vjen nga Oberliga gjermane. Ai është 20-vjeçar dhe luan në rolin e qendërmbrojtësit, 1,95 i gjatë dhe ka dal në stërvitje me skuadrën e parë shkodrane.

Por, mendohet që në Shkodër ai të luajë me skuadrën U-21, ku pritet që të ketë më shumë hapësira se në skuadrën e parë. Karrierën e ka nisur në Gjermnai, por ka luajtur edhe në Amerikë.

Tashmë, rikthehet në Europë dhe në shkodër synon që të fitojë edhe më shumë eksperiencë, e pse jo të japë kontributin e tij edhe në radhët e skuadrës së parë të Vllaznisë.

 E.S./Vipsport.al/