Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Brdariç: Partizani fitoi me fat por e meritoi. Superiorja ka fusha jashtë standartit profesionist

Thomas Brdariç e ka cilësuar me fat fitoren e Partizanit në derbin ndaj Tiranës. Sigurisht, ashtu si të gjithë të tjerët në radhët e kuqebluve, edhe ia mendonte se rezultati më i mirë do të kishte qenë barazimi për ekipin e tij. Por në fund, në fjalët e tij në “Pressing”, ai vlerësoi se Partizani e kishte merituar fitoren në ndeshjen që mbylli javën.

“Partizani fitoi me fat. Tirana luajti më mire në fillim. Pjesa e dytë nuk shkoi mirë dhe duhet të dilte barazim. Në fund Partizani fitoi me meritë. Rezultati ishte i drejtë”, theksoi ai.

Tani pak nga pak në radhët e ekipit të tij shtohet trysnia, dhe ai është i ndërgjegjshm që Vllaznia është ktheyr në objektivin e të gjithë ndjekësve. “Na duhet të ruajmë epërsinë. Mbetemi skuadra për t’u mundur. Duket shumë bukur të jemi 9 pikë, por nuk më pëlqen ta shoh diferencën. E dimë që duhet të punojmë fort që të jemi në një pozicion të mire. Ndaj Bylisit nuk ishte e lehtë, ata nuk donin të na linin të dilnim në lojën tonë. Të luash atje, në atë fushë, kundër atij gjykimi, ishte e vështirë”, vijoi ai.

Sipas tij, fusha e Bylisit dhe ajo e Kamzë ku luan Kastrioti, janë të një niveli që nuk duhet të cilësohet profesionist. “Në Ballsh nuk është fushë për futbollin, nuk është fushë e nivelit profesionist për Sueprioren. Kamza? Të dy këto fusha janë jashtë standartit për një futboll profesionist”, tha trajenri gjerman i Vllaznisë. /vipsport.al/