Besa nuk heq dorë nga Superiorja, dy ganezët e Tiranës rrisin adrenalinën në Kavajë

Ardhja e Taulant Seferit dhe kontaktet e Tiranës me futbollistë të tjerë për merkaton e janarit, kanë zvogëluar hapësirat e Sasrakut dhe Gyamfi. Dy ganezët e afruar në verë me shumë bujë, që janë lojtarë me të ardhme, pritet që të huazohen te Besa në Kategorinë e Parë, për të luajtur akoma më shumë.

Dyshja e bardhebluve nuk ka pasur shumë minuta gjatë 13 ndeshjeve të zhvilluara deri tani në Superligë, ndërsa duket se kavajasit kanë gjetur akordin me Tiranën për huazimin e tyre deri në fundin e sezonit. Sasraku luan në majë të sulmit, ndërsa Gyamfi në mesfushë.

Besa duket se nuk heq dorë nga Superiorja e natyrisht afrimi i dy lojtarqëve me kualitete, nga një prej ekipeve më në zë të elitës, sigurisht që rrit forcën e kavajasve, ashtu sikurse edhe konkurrencën ne grupin e skuadrës që drejtohet nga Artan Mërgjyshi…

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al