Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Barazimi me Liverpulin, Pogba u kërkoi falje të gjithë shokëve të skuadrës te Junajtid

Pol Pogba ka marrë mbi vete “fajin” për barazimin ndaj Liveprulit në “Anfield” në ndeshjen e madhe të kësaj jave në futbollin anglez. Për shumëkënd, një barazim në atë stadium është një luks, por Mançester Junajtid kishte një mundësi të mirë të niste arratinë ndaj rivalëve historikë që nuk duken në formën më të mirë në këtë periudhë.

Pas ndeshjes, Pogba në dhomat e zhveshjeve u kërkoi falje shokëve të tij, edhe pse kishte qenë një nga më të mirët në fushën e lojës. Arsyeja për këtë ndjesë ishte gabimi i tij para portës kur u shfaq para Allison, por goditi në trup portierin.

Një mundësi e humbur që la në fuqi edhe rekordin e Liverpulit, që nuk mundet në stadiumin e tij që nga prilli i vitit 2017 në kampionat. Sipas mediave angleze, francezi ishte shumë i nervozuar me veten ndaj edhe kërkoi falje, ndërsa ishte trajneri Solskjaer dhe futbollistët Meguajër dhe MekTominei që e qetësuan duke i bërë të qartë se nuk ishte faji i tij. /vipsport.al/