Ashtu si në javën e kaluar, Superiorja pëson një ndryshim orari për ditën e shtunë

Kushtet e rënduara të motit prej reshjeve të shiut që kanë prekur Shqipërinë në ditët e fundit dhe fakti se luhet pa ndriçim, ka shtyrë klubet që edhe në këtë javë sikurse edhe në atë të kaluarën, ndeshjet e planifikuara në orën 13:45, t’i nisin 15 minuta më herët, në orën 13:30.

Në këtë ndryshim, preken sfidat e ditës së shtunë ku në program për t’u luajtur janë Tirana-Kastrioti, Apolonia-Laçi dhe Skënderbeu-Partizani. Këtë ndryshim e ka bërë të ditur pak më parë klubi i Tiranës që nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare ku lajmëron ndeshjen me krutanët ka publikuar edhe orarin, edhe pse në faqen zyrtare të FSHF orari nuk ka ndryshuar.

Sakaq, java e 14 e Superiores do të startojë të premten me dy ndeshjet Kukësi-Vllaznia dhe Teuta-Bylis që do të luhen në orën 18:00. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al