Apolonia teston një brazilian, klubi në vëzhgim 4-5 lojtarë

Prej dy ditësh, në Fier ka mbërritur braziliani Renato Oliveira Conceinçao, si sugjerim i parë ndaj Kamaratës, që kërkon me ngulm një shkatërrues. Conceinçao është 25 vjeç, 1.80 m i gjatë dhe ka një karrierë mes Brazilit e Portugalisë.

Ai aktivizuar në elitë dhe në Divizionin e Parë, me skuadra të tilla, si: Artsul, Talentos, Dom Bosco dhe Guapore në Brazil gjatë periudhës 2014- 2019, si dhe Uniao Serpense, Gafanha dhe Moura.

Në dy sezonet e fundit, ku është aktivizuar 21 ndeshje. Apolonia mori refuzim nga Gilman Lika që duket se nuk përputhet kërkesa e lojtarit, me ofertën që jep klubi, ndërsa po studiohen edhe 4-5 lojtarë shqiptarë të huaj…

Ndëkrohë që pr ndeshjen e së shtunës me Laçin, te Apolonia për shkak se ka marrë katër kartonë të verdhë mungon portiere titullar, Romeo Harizaj që ka bërë paraqitje mjaft të mira në Fier.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al