Aguero bëhet pishman për Lamborghinin: Nuk e di arsyen pse e bleva atë makinë, ka bërë vetëm 1200 km

Futbollistët preferojnë gjithnjë që në garazhin e tyre të kenë mundësinë për të përzgjedhur marka të ndryshme makinash, nga më luksozet. Kështu bën edhe Serxho Aguero, i cili në fakt ka treguar se në garazhin e tij ka një makinë të cilën është bërë pishman që e ka blerë dhe se e përdor shumë pak.

Në fakt, nuk bëhet fjalë për një markë dosido, por për një Lamborghini Aventador që kushton 400.000 euro dhe për të cilën sulmuesi i Mançester Sitit shprehet se ka bërë vetë 1200 km në gjashtë vite.

“Nuk e di pse dreqin e kam blerë një Lamborghini. Ajo makinë duhet të ketë bërë rreth 1200 km në gjashtë vite. Mezi e përdor dhe prej dy vitesh mendoj për arsyen që e bleva, tani në këtë periudhë e vetmja gjë që bën është të fusë të ftohtin dhe shiu brenda”, u shpreh Aguero.

/Vipsport.al/

 

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al