VIDEO/ Po bën xhiron e rrjeteve sociale, në Argjentinë shfaqet Maradona… në qiell!

Kujtimi i Diego Armando Maradonës është ende shumë aktual, teksa bota e futbollit vazhdon të nderojë kujtimin e legjendës argjentinase. Ky i fundit u nda nga jeta disa ditë më parë në moshën 60-vjeçari, si pasojë e një arresti kardiak, teksa në fillim të nëntorit i ishte nënshtruar edhe një ndërhyrje kirurgjikale në tru.

Ndërkohë, homazhet për legjendën ishin madhështore si në Argjentinë, po ashtu edhe në Napoli, teksa nga fansat e tij Maradona shihet si një Zot. E në këtë linjë, një person në Argjentinë falë kamerës së Smartphone ka kapur disa fotografi të qiellit ku ishte krijuar një lloj imazhi i Maradonës.

Retë, qielli dhe hëna formonin mjaft mirë ngjyrën bardhekaltër të fanellës argjentinase, e gjithashtu edhe numrin 10. Video dhe foto, tashmë janë kthyer në një sensacion në rrjetet sociale, teksa njerëzit e shohin si një përshëndetje të legjendës, tashmë atje lart… Nga qielli! /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al