VIDEO/ Kokë më kokë me David Luiz, sulmuesi i Uolves operohet gjatë natës

Minuta e pestë e sfidës mes Arsenal dhe Uolverhempton dhe loja ndalet pas një përplasje të frikshme kokë më kokë mes David Luiz dhe Raul Himenez. Nga përplasja ai që mbeti më i lënduar ishte sulmuesi Uolverhempton, i cili pësoi dëmtime të rënda në kafkë.

Mjekët i dhanë për afro 10 minuta ndihmën në fushë teksa lojtari ishte i pavetëdijshëm. Më pas meksikani u transpportua në spital ku i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale gjatë natës pasi situata nuk ishte e mirë.

Klubi i Uolverhempton qartësoi dhe vuri theksin se gjithçka me futbollistin e tyre është në rregull dhe parametrat shëndetësore janë të duhurit pas operacionit. Ndërkohë, kërkuan që në këtë periudhë mediat t’i lejojnë privatësinë e duhur Himenez, ndërsa rreth situatës së Himenez do të jenë ato që do të informojnë në vazhdim. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al