Riktheu titullin e kuq në familje, Partizani për Gegën: Do ta fitosh edhe këtë betejë kampion!

Skënder Gega spikati si lojtar me Partizanin, por rikthimi i titullit kampion në familjen e kuqe dy vite më parë, padyshim që ishte arritje historike për “Demat e kuq” dhe sidomos tifozët e tyre që kishin vite që e prisnin trofeun më të rëndësishëm. Gjendja jo e mirë e Skënder Gegës, sigurisht që ka shqetëusra edhe familjen e kuqe…

Së fundmi, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, klubi i Partizanit, i ka uruar shërim të shpejtë dhe rikthim sa më parë në fushat e lojës, trajnerit që e shpalli kampion para 2 sezonesh.

“Jemi të gjithë me ty në këto momente të vështira. Do ta fitosh edhe këtë betejë kampion”, shkruan ndër të tjera klubi i kuq në postimin e tij në faqen zyrtare.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al