Ndreu: Ia bëra të qartë se përballë kishim kampionen, jam i kënaqur në përgjithësi

Kastrioti mbetet i pamposhtur ende në këto pesë javë të para të kampionatit, teksa e mbyllën në barazim 1-1 ndeshjen ndaj Tiranës. Pas ndeshjes, në intervistën për Supersport, trajneri Ramazan Ndreu u shpreh se ia kishte bërë të qartë lojtarëve se luanin përballë kampionëve dhe se në përgjithësi ishte i kënaqur.

“E nisëm keq lojën, në 10-15 metrat e parë me sa kuptova lojtarët nuk e kishin idenë se kë kishin përballë. Gjatë gjithë kohës i kishim bërë të ditur se kanë përballë kampionen pavarësisht problemeve. Arritëm të reagojmë e barazonim ndeshjen, por ndikon lodhja që na uli ritmin. Por jam i kënaqur në përgjithësi.

Një fillim i mirë më kënaq, por mendoj se ka lojtarë të veçantë që kanë mundësinë të bëjnë më mirë, por është një fillim që garanton objektivin e qëndrimit në Superiore.

Okebugu që ishte para Hysenit, mendoj se ishte shumë i lodhur e nuk mbante Torasën, me zëvendësimin tij ajo zonë u neutralizua e luajtëm më mirë. Është kampionat i vështirë, duhet kontigjent i madh lojtarësh se ngjeshja krijon probleme fizike”, u shpreh Ndreu. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al