Lajme të mira për Pirlon, me grupin bashkohen edhe dy mbrojtësit e dëmtuar

Andrea Pirlo ka vuajtur jo pak në dy ndeshjet e fundit të Juventus teksa skuadra kishte mbetur vetëm me një mbrojtës të mirëfilltë siç ishte Matijs De Ligt. Në këtë formë, së bashku me holandezin tekniku i Juventus përshtati në atë rol edhe Danilon, i cili u mundua të jepte më të mirën.

Gjithsesi, reparti kishte vështirësi e kjo u pa në golat që skuadra pësoi nga ekipe inferiore si Ferencvarosh dhe Benevento. Gjithsesi, për Juventusin dhe trajnerin Pirlo, ka lajme të mira nga stërvitja e fundit teksa me grupin janë bashkuar edhe Demiral e Kielini, ndërsa pritet që para tyre të jetë gati edhe Leonardo Bonuçi.

Kështu, në ndeshjen e së mërkurës ndaj Dinamo Kiev për Ligën e Kampionëve, torinezët do të kenë më shumë zgjedhje mbi futbollistin që do të shoqërojë De Ligt në mbrojtje, teksa holandezi prej rikthimit nga dëmtimi ka dhënë shumë garanci. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al