Këlcyra ka pretendime për masat, nuk luhet ndeshja me Labërinë në Fier

Ishte planifikuar të zhvillohej ditën e sotme, në aneksin e stadiumit të Fierit, sfida mes Labërisë që mer pjesë për herë të parë këtë sezon në Kategorinë e Dytë dhe Këlcyrës, e vlefshme për Grupin B të Kategorisë së Dytë.

Edhe pse të dyja skuadrat zbritën në fushë dhe qëndruan për gati 1 orë, në tapetin e blertë, ky takim nuk u zhvillua, për shkak se skuadra mike e Këlcyrës, ka pretenduar për mosplotësim të masave të sigurisë në aneksin e Fierit.

Gjithçka pritet të vendoset nga Komisioni i Disiplinës, se cila skuadër do të fitojë 3 pikët në tavolinë. Në rast se pretendimet e ngritura nga Këlcyra do të cilësohen me bazë, atëherë Labëria rrezikon ta humbasë ndeshjen në tavolinë, në të kundërt janë miqtë këlcyriotë ata që penalizohen.

/Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al