Katetgoria e Dytë, Grupi A/Iliria shpartallon Klosin, Shkumbini ngec në shtëpi me Luzi

Janë zhvilluar sot ndeshjet e Grupit A të Kategorisë së Dytë ku ka pasur rezultate surprizë, e njëkohësisht tashmë edhe konkurrenca sa vjen e bëhet më e madhe, pasi shumë ekip janë futur në lojë për ngjitjen.

Shkumbini bën një hap fals në fushën e vet, teksa barazon 0-0 me Luzin rival. Shënkolli mund Sopotin 1-0, ndërsa Gramshi barazon në fushën e vet me Bluqizën. Nga ana tjetër, bie në sy fitorja 8-0 e skuadrës së Ilirisë ndaj Klosit.

Ja ndeshjet e luajtura sot dhe rezultet që janë prodhuar në takimet e Grupit A të Kategorisë së Dytë…

Rezultatet

Gramshi – Bulqiza 1-1

Iliria – Klosi 8-0

Shënkolli – Sopoti 1-0

Shkumbini – Luzi 2008 0-0

Tërbuni – pushim

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al