Gjithmonë me babain për të parë Boka Xhuniors, vajza e Maradonës nuk i mban lotët në stadium

Kanë kaluar disa ditë nga ndarja e jetës e legjendës së futbollit, Diego Armando Maradona. Por, nderimet për të ende nuk kishin mbaruar dhe në mbrëmjen e djeshme, Boka Xhuniors dhe Neëells Old Boys (dy skuadra me të cilat Maradona ka luajtur) ishin përballë njëra-tjetrës në stadiumin Bombonera.

E pranishme ishte edhe vajza e legjendës, e cila në momentin që Boka Xhuniors shënoi nuk mundi t’i mbante lotët.

Ajo gjithnjë ka qenë e pranishme në stadium me babain e saj, Maradona, e në këtë rast ishte hera e parë që nuk ishte në shoqërinë e tij dhe në këtë formë u prek nga emocionet e shumta. Sa i përket sfidës, ato që triumfuan ishin Boka Xhuniors me rezultatin 2-0. /VipSport.al/

 

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al